BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 507075958

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Katarzyna Kappel

Marcelina, Kredyt hipoteczny
Pani Katarzyna to osoba w 100% godna polecenia jako Ekspert Kredytowy. Osoba profesjonalna i kompetentna, ze spokojem i niezwykłą cierpliwością odpowiada nawet na najbardziej zawiłe pytania, przy tym jasno i skutecznie tłumacząc klientowi o co w tym wszystkich "chodzi". Gdyby nie Pani Kappel, pewnie do tej pory błądziłabym pośród mnóstwa ofert bankowych dotyczących kredytów hipotecznych. Szybko i sprawnie zajęła się moją sprawą. Doskonały kontakt, sprawił że błyskawicznie mogłam rozwiać swoje wątpliwości i szybciej wyjaśnić wiele zapytań. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Pani Katarzyna Kappel jest nieoceniona w swojej pracy, dostępna nawet dla zwykłego człowieka i godna polecenia!
Paweł, Kredyt hipoteczny
Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią. Bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu który dla wielu jest trudny do ogarnięcia. Dobrze wie, że kredyt jest poważnym przedsięwzięciem i przykłada się mocno do znalezienia najkorzystniejszej oferty na rynku, a następnie gładko przeprowadza przez niejednokrotnie bardzo zawiłe procedury bankowe. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy cały proces i na bieżąco relacjonuje jego przebieg. Współpracując z Panią Kasią można być spokojnym i jej zaufać, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Z czystym sumieniem polecam!
Katarzyna, Kredyt hipoteczny
Pani Katarzyna wprowadziła mnie fachowo w temat pozyskiwania kredytu na zakup nieruchomości. Możliwe scenariusze nabycia zmieniały się dość dynamicznie i dzięki elastyczności pani Katarzyny mogłam na bieżąco rozważać nowe scenariusze. Niestety transakcja nie doszła do skutku. Niemniej chętnie wrócę do tematu z pomocą właśnie tego eksperta. Serdecznie polecam!
Kuba, Kredyt na mieszkanie
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną. W krótkim czasie przedstawiła mi oferty kilku banków, szczegółowo przedstawiła wszystkie za i przeciw. Dostosowała się do mojego nienormowanego czasu pracy. Na każdym etapie byłem informowany o dokumentach, co dzieje się z wnioskiem, jak szybko nastąpi wypłata. Szczerze polecam współpracę z Panią Katarzyną.